Корзина
15 отзывов
+380988583940
+380
98
858-39-40
Магазин стоматологических материалов и оборудования "IQDent"
Корзолекс єкстра (Korsolex EXTRA) 2l дезинфекция и стерилизация

Корзолекс єкстра (Korsolex EXTRA) 2l дезинфекция и стерилизация

В наличии

1 050 грн.

Корзолекс єкстра (Korsolex EXTRA) 2l дезинфекция и стерилизация
Корзолекс єкстра (Korsolex EXTRA) 2l дезинфекция и стерилизация
1 050 грн.
В наличии
 • +380 показать номер +380 (98) 858-39-40
 • +380 показать номер +380 (98) 858-39-40
 • Бесплатная
  доставка
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (98) 858-39-40
  • Контактное лицо:
   Сергей
  • Адрес:
   ул. Среднефонтанская 15, Одесса, Одесская область, Украина
  • Email:
   iqdent@i.ua

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Корзолекс® базік

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозорий розчин зеленого кольору, з помірним запахом глутарового альдегіду; густина – 1,08 г/см3; рН концентрату– 3,5–4,5; рН 2 % та 4 % розчинів – 7,0. Добре розчиняється у воді. Температура кипіння – +100 °С;

склад:100 г концентрату містять 1,6-дигідрокси-2,5-діоксагексану 19,7 г, глутаральдегіду 15,2 г;допоміжні речовини: тензиди, інгібітори корозії, солі, барвник, ароматизатор.

Форма випуску. Концентрат.

Фармакотерапевтична група.Технічні дезінфектанти. Код АТС V07AV.

Фармакологічні властивості.Препарат має бактерицидну (у т. ч. на мультирезистентнийзолотистий стафілокок та ентерогеморагічну кишкову паличку, Helicobacterpylori), туберкулоцидну, фунгіцидну, віруліцидну (у т. ч. на віруси СНІДу, гепатиту В і С, поліо-, адено-, рота-, папова-, вакциніявіруси та ін.) іспороцидну дію.

Показання для застосування.Корзолекс®базік застосовується для дезінфекції та стерилізації, поєднаних процесів дезінфекції іперед стерилізаційного очищення виробів медичного призначення (у т. ч. термолабільних і термостабільних інструментів) у закладах охорони здоров’я, лікувально-профілактичних установах, клініко-діагностичних, бактеріологічних, вірусологічних та інших лабораторіях; у вогнищах інфекції бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматомікозів і кандидозів.

Препарат особливо придатний для дезінфекції, поєднаних процесів дезінфекції та перед стерилізаційного очищення і стерилізації термолабільного хірургічного і стоматологічного інструментарію, а також гнучких і жорстких ендоскопів і приладдя для них, де є потреба у короткочасній експозиції, широкому спектрі дії та низьких робочих концентраціях.

Корзолекс®базік використовується для дезінфекції, поєднаних процесів дезінфекції та перед стерилізаційного очищення і стерилізації інструментарію на підприємствах фармацевтичної та косметичної промисловості, ветеринарії, комунально-побутового призначення, діяльність яких пов’язана з маніпуляціями, що стосуються шкіри та слизових оболонок (манікюрні, педикюрні, косметичні кабінети, перукарні).

Водні розчини Корзолексу®базік мають добрі миючі властивості, добре змиваються, не пошкоджують інструменти з нержавіючої сталі, кольорових металів (у т. ч. алюмінію), скла, кераміки, синтетичних матеріалів, гуми, латексу, порцеляни.

Спосіб застосування та дози

Концентрація   робочого розчину, %

Об’єм розчину, л

1,0

10,0

Кількість   Корзолексу®базік, мл

Кількість   води, мл

Кількість   Корзолексу®базік, мл

Кількість   води, мл

1,0

10,0

990,0

100,0

9 900,0

2,0

20,0

980,0

200,0

9 800,0

3,0

30,0

970,0

300,0

9 700,0

4,0

40,0

960,0

400,0

9 600,0

5,0

50,0

950,0

500,0

9 500,0

 

Таблиця 3

Режими дезінфекції та поєднаних процесів дезінфекції іперед стерилізаційного очищення об’єктів розчинами Корзолексу®базікпри інфекціях бактеріальної етіології (в т. ч. MRSA/EHEC, Helicobacter pylori), туберкульозі, дерматомікозах і кандидозах, інфекціях вірусної етіології (гепатит В, СНІД, адено-, поліовіруси та ін.)

Об’єкт знезаражу вання

Концентрація   Корзолексу®базік, %

Експозиція

Спосіб   застосування

Хірургічні та стоматологічні інструменти з металів, скла, полімерних матеріалів, гуми

4 %

3 %

2 %

15 хв

30 хв

1 год

Занурення у розчин з подальшим промиванням водою

Апарати, медичні прилади та обладнання з лакофарбовим, гальванічним або полімерним покриттям

– “ –

– “ –

Занурення у розчин або дворазове, з інтервалом 15 хв, протирання з подальшим дотриманням експозиції

Посуд лабораторний для клінічних, бактеріологічних, вірусологічних та інших лабораторій

– “ –

– “ –

Занурення у розчин з подальшим промиванням водою

Інструменти для косметичних, манікюрних і педикюр них процедур, приладдя для гоління, гребінці, ножиці, голки, пінцети

– “ –

– “ –

– “ –

Стерилізація виробів медичного призначення

Робочий розчин готують у стерильній промаркованій тарі, виходячи із розрахунку, наведеного в таблиці 1.

Розчин готують безпосередньо перед використанням і застосовують з метою стерилізації одноразово.

Використання Корзолексу®базік для стерилізації

Стерилізацію виробів медичного призначення (включно гнучкіта жорсткі ендоскопи) розчином Корзолексу®базік виконують після дезінфекції та перед стерилізаційного очищення або після поєднаних процесів дезінфекції і перед стерилізаційного очищення.

Висушені після перед стерилізаційного очищення ендоскопи таінші інструменти стерилізують розчином Корзолексу®базік у стерильній емальованій ємкості, яка щільно закривається кришкою, методом занурення їх у розчин.

Канали та порожнини хірургічних і стоматологічних інструментів повністю заповнюють робочим розчином Корзолексу®базік. До початку стерилізації кожний інструмент до гнучких ендоскопів згортають кільцем (діаметр кільця не менше 20 см) і перев’язують. При зануренні інструментів у розчин внутрішні відкриті канали інструментів повністю заповнюють робочим розчином стерилізаційного засобу за допомогою стерильного шприца типу “Рекорд” безперервної дії, перепускаючи через канал кожного інструмента не менше, ніж 10 мл розчину. Шприц приєднують до дистального кінця інструмента за допомогою насадки, яку після перепуску робочого розчину стерилізаційного засобу знімають з інструмента, не допускаючи попадання повітрядо каналу.

При стерилізації гнучких ендоскопів періодично (щогодини, протягом 4 год) прокачують по 10 мл робочого розчину крізь канали ендоскопа.

Після стерилізації методом занурення у робочий розчин стерилізаційного засобу вироби медичного призначення відмивають від залишків стерилізаційного засобу. Відмивання виконують у стерильних емальованих ємкостях, які заповнюють стерильною очищеною водою, виходячи із розрахунку не менше 1 000 мл на кожен ендоскоп (або частину ендоскопа, яка підлягає зануренню) та 500 мл на кожний інструмент.

Ендоскопи та їх деталі виймають з робочого розчину стерилізаційного засобу за допомогою стерильних пінцетів (корнцангів), робочий розчин видаляють з каналів за допомогою стерильного шприца (електровідсмоктувача) та переносять у ємкість зі стерильною очищеною водою. Жорсткі ендоскопи та їх деталі залишають у стерильній очищеній воді на 15 хвилин.

Гнучкі ендоскопи відмивають послідовно у двох водах, пропускаючи крізь канал інструмента і канал подання “повітря/вода” по 50 мл води окремо у кожній ємкості, протягом 15 хвилин. Воду, яка була пропущена крізь канали, видаляють, запобігаючи її потраплянню до ємкості з ендоскопом.

Хірургічні, стоматологічні та інші інструменти (в т. ч. інструменти догнучких ендоскопів) відмивають від залишків стерилізаційного засобу послідовноу трьох водах. Відмивання виконують у стерильних емальованих ємкостях, у кожнуз яких наливають стерильну очищену воду, виходячи із розрахунку не менше 500 млна кожний інструмент (інструменти повністю занурюють у воду). Для відмивання інструментів їх виймають із розчину стерилізаційного засобу за допомогою стерильних пінцетів (корнцангів), видаляють залишок розчину стерилізаційного засобу з каналів за допомогою стерильного шприца крізь стерильну насадку та переносять у першу воду. Інструменти залишають у стерильній очищеній воді на 5хвилин. Аналогічним чином (попередньо видаливши воду з каналів) інструменти занурюють послідовно у другу та третю воду, прокачуючи крізь канали інструмента по З 0 мл води в кожній ємкості. Один інструмент відмивають у кожній ємкості (другій та третій) протягом 15 хвилин. Воду, яку пропускають крізь канали, видаляють (потрібно запобігати її надходженню до ємкості з інструментами).

Відмиті від залишків стерилізаційного засобу хірургічні, стоматологічні інструменти, ендоскопи, їх частини та медичні інструменти до гнучких ендоскопів розміщають на стерильній простині, видаляють залишок води з каналів за допомогою стерильного шприца та перекладають у стерильну стерилізаційну коробку, яка викладена стерильною простинею, або у стерильний мішок із тканини. Стерильні ендоскопи зберігають не більше 3 діб.

Усі маніпуляції зі стерилізації та відмиву хірургічних, стоматологічних інструментів, ендоскопів і медичних інструментів до гнучких ендоскопів від залишків стерилізаційного засобу виконують із дотриманням правил асептики у приміщенні, яке повинно відповідати вимогам до операційної.

Ємкості, які використовують при відмиванні хірургічних, стоматологічних інструментів, ендоскопів і медичних інструментів до гнучких ендоскопів від залишків стерилізаційного засобу, попередньо стерилізують паровим методом (при температурі 132 ± 2 °С протягом 20 хв). Воду, яку використовують для відмивання ендоскопів, попередньо стерилізують у скляних ємкостях, закритих ватно-марлевими пробками, паровим методом (при температурі 132 ± 2 °С протягом 20 хв).

Режими стерилізації об’єктів Корзолексом®базік наведені утаблиці 4.

Таблиця 4

Режими стерилізації об’єктів розчинами Корзолексу®базік

Об’єкт знезаражу вання

Концентрація   Корзолексу®базік, %

Експозиція

Спосіб   застосування

Хірургічні та стоматологічні інструменти з металів, скла, полімерних матеріалів, гуми.

5 %

4 год

Занурення у розчин з подальшим промиванням стерильною очищеною водою

Апарати, медичні прилади та обладнання з лакофарбовим, гальванічним або полімерним покриттям

5 %

– “ –

Занурення у розчин з подальшим промиванням стерильною очищеною водою

Посуд лабораторний для клінічних, бактеріологічних, вірусологічних та інших лабораторій

– “ –

– “ –

– “ –

Інструменти для косметичних, манікюрних і педикюр них процедур, приладдя для гоління, гребінці, ножиці, голки, пінцети

– “ –

– “ –

– “ –

Особливості застосування.Роботи з приготування та використання розчину потрібно виконувати із дотриманням заходів особистої безпеки. При роботі користуватися відповідними захисними рукавичками та захисними окулярами.

При випадковому потраплянні препарату в очі потрібно промити їх проточною водою та звернутися до лікаря.

При випадковому потраплянні препарату у шлунок необхідно промити шлунок водою (випити декілька склянок холодної води) та звернутися до лікаря.

При випадковому потраплянні препарату на шкіру треба промити уражену ділянку шкіри проточною водою. При потраплянні препарату на робочий одяг потрібно одяг зняти, а ділянку шкіри, що була під ним, ретельно промити проточною холодною водою.

При ураженнях дихальних шляхів треба вивести потерпілого на свіже повітря або у приміщення, що добре провітрюється, звільнити від тісного одягу, забезпечити спокій. Ротову та носову порожнини промивають холодною питною водою.

 

Характеристики
Основные
Производитель   Bode
Страна производитель Германия
Тип Дезинфицирующее
Сфера использования Клиники и медицинские учреждения
Основное назначение средства Для деталей
Объем 5.0 (л)
Дополнительные характеристики
КОРЗОЛЕКС ПЛЮС 5л.
 • Цена: 1 050 грн.